Visos prekės

Vidutinio dydžio izoterminis dėklas ampulėms.

€15.00 €19.00

BLS krepšys. Viduje modulinė sistema patogiai susidėti medicinos priemonės bei prietaisus.  Spalvoti nuimami dėkliukai patogiam turinio rūšiavimui.

€154.00

Kraujospūdžio matuoklis garantuoja greitą ir tikslų kraujospūdžio matavimą medicinos įstaigose, bei namuose. Kraujospūdžio matuoklis pasižymi:

  • TIKSLUMU
  • PATIKIMUMU
  • GREITU MATAVIMU
  • IDEALIAI TINKA MEDICINOS ĮSTAIGOMS

Įdiegta naujoviška „SureBP“ technologija, buvo perimta iš „Welch Allyn“ firmos puikiai užsirekomendavusių gyvybinių funkcijų monitorių. Ši technologija leidžia greitai, patikimai matuoti kraujospūdį manžetės pūtimo metu. Šios technologijos dėka per 20 sekundžių gauname tikslų kraujospūdžio matavimo rezultatą (dvigubai trumpiau nei su kitais automatiniais kraujospūdžio matuokliais).

€235.00

Minkštieji neštuvai nukentėjusiųjų gabenimui. Skirti naudoti GMP darbuotojams, policijai, bei kariškiams. Galimos tris spalvos: oranžinė, sąmanų, mėlyna.

€128.00

Praktiškas ir lengvas skubios pagalbos krepšys su dviem reguliuojamais vidiniais skirtukais ir atverčiamoje dangčio dalyje esančia kišene. Krepšyje taip pat yra trys išorinės kišenės, dvi iš jų yra šonose, viena - priekyje su elastinėmis guminėmis juostomis leidžiančiomis tvarkingai susidėti įvairias med. priemones. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€62.00

Šis krepšys sukurtas taip, kad atitiktų slaugos specialistų poreikius, kurie rūpinasi šeimos ir bendruomenės sveikata. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiško dydžio jis idealiai tinka patogiam kasdieniam naudojimui. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€72.00

Didelis ir itin talpus izoterminis dėklas ampulėms ir vaistams. 

 

€49.00

Saugiam dirbtinio kvėpavimo atlikimui, apsaugo gelbėtoją nuo sąlyčio su nukentėjusiojo burna, nosimi ir veidu.

 

€2.40

Kraujavimo stabdymo turniketas pasižymi unikaliomis savybėmis, pranokstančiomis kitų gamintojų turniketus: metalinė furnitūra, netraumoja, superlipni technologija, ergonimiškumas.

€30.00

Kompaktiškas dėkliukas puikiai telpa slaugytojo chalato kišenėje. Dėkliuke galima susidėti būtiniausias priemones reikalingas slaugytojo kasdieniame darbe, pvz. trišakį kranelį, vožtuvų gaubtelius, žibintuvėlį, pincetą, rašiklį, pleistrus ir pan. Dėkliuką galimą patogiai pasistatyti ant stalo.  

 

€12.00 €19.00

Kompaktiškas konteineris skirtas mažo tūrio medicininėms atliekoms, švirkštams, adatoms, skalpeliams, adatoms ir kateteriams nukenksminti. Konteineris turi slankiojantį dangtelį.

€2.50 €3.50

Dėl savo dizaino ir talpos krepšyje galima sutalpinti visas reikalingas priemones ir medžiagas, būtinas pirmosios pagalbos suteikimui įvairiose situacijose ir vietose, tokiose kaip mokyklos, sporto klubai, baseinai ar viešos organizacijos. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€37.00
Rašyk
Skambink