Visos prekės

Šis krepšys apjungia klasikino krepšio stilių ir medicininio krepšio funkcionalumą. Sukurtas kasdieniam nudojimui, jo didelė talpa leis nešiotis visą reikalingą medicininę įrangą namų vizitams. Juodos arba pilkos spalvos.

€84.00

Airtraq SP videolaringoskopai yra vienkartiniai prietaisai, skirti sudėtingai intubacijai atlikti. Airtraq SP yra siūlomi įvairių dydžių visoms amžiaus grupėms, todėl jie yra labai universalūs. Unikali anatominė konstrukcija pašalina jėgos panaudojimo poreikį (kaip yra standartiniame laringoskope), o tai žymiai sumažina paciento dantų pažeidimo tikimybę ir padidina medicinos personalo patogumą. Patikimas LED šviesos šaltinis ir anti-rūko sistema užtikrina puikų matomumą visomis sąlygomis. Integruotas kanalas intubaciniam vamzdeliui žymiai supaprastina ir pagreitina visą intubacijos procedūrą. Jų konstrukcija ir labai prieinama kaina reiškia, kad Airtraq SP puikiai tinka naudoti GMP automobiliuose,  operacinėse, transportiniuose medicinos priemonių rinkiniuose ir visur kur yra reikalinga paciento intubacija. Papildomi priedai, tokie kaip "WiFi" kamera ir universalus adapteris išmaniesiems telefonams praplečia Airtraq SP videolaringoskopo funkcionalumą ir padaro jį neprilygstamu prietaisu beveik visose situacijose.

€79.00

Minkštieji neštuvai supakuoti vakuumo pakuotėje. Yra 8 šoninės rankenos ir 2 didelės priekinės rankenos nešimui. Didelio atsparumo nailoninės juostos. Kompaktiškas dydis, sulankstomi neštuvai. Keliamoji galia net iki 226 kg! Naudoja greitosios pagalbos, policijos darbuotojai, bei gaisrininkai.

 

€69.00

Vidutinio dydžio izoterminis dėklas ampulėms.

€19.00

BLS krepšys. Viduje modulinė sistema patogiai susidėti medicinos priemonės bei prietaisus.  Spalvoti nuimami dėkliukai patogiam turinio rūšiavimui.

€154.00

Kraujospūdžio matuoklis garantuoja greitą ir tikslų kraujospūdžio matavimą medicinos įstaigose, bei namuose. Kraujospūdžio matuoklis pasižymi:

  • TIKSLUMU
  • PATIKIMUMU
  • GREITU MATAVIMU
  • IDEALIAI TINKA MEDICINOS ĮSTAIGOMS

Įdiegta naujoviška „SureBP“ technologija, buvo perimta iš „Welch Allyn“ firmos puikiai užsirekomendavusių gyvybinių funkcijų monitorių. Ši technologija leidžia greitai, patikimai matuoti kraujospūdį manžetės pūtimo metu. Šios technologijos dėka per 20 sekundžių gauname tikslų kraujospūdžio matavimo rezultatą (dvigubai trumpiau nei su kitais automatiniais kraujospūdžio matuokliais).

€235.00

Minkštieji neštuvai nukentėjusiųjų gabenimui. Skirti naudoti GMP darbuotojams, policijai, bei kariškiams. Galimos tris spalvos: oranžinė, sąmanų, mėlyna.

€128.00

Praktiškas ir lengvas skubios pagalbos krepšys su dviem reguliuojamais vidiniais skirtukais ir atverčiamoje dangčio dalyje esančia kišene. Krepšyje taip pat yra trys išorinės kišenės, dvi iš jų yra šonose, viena - priekyje su elastinėmis guminėmis juostomis leidžiančiomis tvarkingai susidėti įvairias med. priemones. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€62.00

Šis krepšys sukurtas taip, kad atitiktų slaugos specialistų poreikius, kurie rūpinasi šeimos ir bendruomenės sveikata. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiško dydžio jis idealiai tinka patogiam kasdieniam naudojimui. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€72.00

Didelis ir itin talpus izoterminis dėklas ampulėms ir vaistams. 

 

€49.00

Saugiam dirbtinio kvėpavimo atlikimui, apsaugo gelbėtoją nuo sąlyčio su nukentėjusiojo burna, nosimi ir veidu.

 

€2.40

Kraujavimo stabdymo turniketas pasižymi unikaliomis savybėmis, pranokstančiomis kitų gamintojų turniketus: metalinė furnitūra, netraumoja, superlipni technologija, ergonimiškumas.

€23.00 €30.00
Rašyk
Skambink