Elite Bags (Ispanija)

Vidutinio dydžio ampuliaras, kompaktiškas ir optimalaus dydžio. Jame yra 2 nuimami paminkštinti padėklai, kurie talpina iki 84 skirtingų dydžių ampulių.
Ant išorinių dalių yra šviesą atspindinčios juostos. Ampuliaras turi rankeną nešimui.
 

€29.00

Taktinė kuprinė skirta greitosios medicinos pagalbos medikams, spec. tarnyboms patogiai organizuoti ir nešioti būtinąją medicinos įrangą, reikalingą kritinėse situacijose. Ši kuprinė suteikia vartotojui visišką judėjimo laisvę. Kuprinė gali būti ir juodos spalvos (kodas MB11.001)

 

€165.00

Lengvas krepšys, skirtas puikiai sutalpinti reikiamą medicininę įrangą. Dėl korinės laikymo sistemos suteikia greitą ir lengvą prieigą prie visų priemonių ir medžiagų. Dėl kompaktiško dydžio ir universalumo šis krepšys puikiai tinka kineziterapijai ar namų vizitams.

€65.00

Kompaktiškas izoterminis krepšys, skirtas mėginių transportavimui. Krepšys suteikia galimybę transportuoti biologinės kilmės mėginius reikiamuose sąlygose. 
Krepšys yra labai funkcionalus. Sertifikuotas pagal UN 3373 biologinių medžiagų gabenimui.

€43.00

Šis krepšys apjungia klasikino krepšio stilių ir medicininio krepšio funkcionalumą. Sukurtas kasdieniam nudojimui, jo didelė talpa leis nešiotis visą reikalingą medicininę įrangą namų vizitams. Juodos arba pilkos spalvos.

€84.00

Vidutinio dydžio izoterminis dėklas ampulėms.

€19.00

BLS krepšys. Viduje modulinė sistema patogiai susidėti medicinos priemonės bei prietaisus.  Spalvoti nuimami dėkliukai patogiam turinio rūšiavimui.

€154.00

Praktiškas ir lengvas skubios pagalbos krepšys su dviem reguliuojamais vidiniais skirtukais ir atverčiamoje dangčio dalyje esančia kišene. Krepšyje taip pat yra trys išorinės kišenės, dvi iš jų yra šonose, viena - priekyje su elastinėmis guminėmis juostomis leidžiančiomis tvarkingai susidėti įvairias med. priemones. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€62.00

Šis krepšys sukurtas taip, kad atitiktų slaugos specialistų poreikius, kurie rūpinasi šeimos ir bendruomenės sveikata. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiško dydžio jis idealiai tinka patogiam kasdieniam naudojimui. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€72.00

Didelis ir itin talpus izoterminis dėklas ampulėms ir vaistams. 

 

€49.00

Kompaktiškas dėkliukas puikiai telpa slaugytojo chalato kišenėje. Dėkliuke galima susidėti būtiniausias priemones reikalingas slaugytojo kasdieniame darbe, pvz. trišakį kranelį, vožtuvų gaubtelius, žibintuvėlį, pincetą, rašiklį, pleistrus ir pan. Dėkliuką galimą patogiai pasistatyti ant stalo.  

 

€19.00

Dėl savo dizaino ir talpos krepšyje galima sutalpinti visas reikalingas priemones ir medžiagas, būtinas pirmosios pagalbos suteikimui įvairiose situacijose ir vietose, tokiose kaip mokyklos, sporto klubai, baseinai ar viešos organizacijos. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€37.00
Rašyk
Skambink