Medicininiai krepšiai

Šis krepšys apjungia klasikino krepšio stilių ir medicininio krepšio funkcionalumą. Sukurtas kasdieniam nudojimui, jo didelė talpa leis nešiotis visą reikalingą medicininę įrangą namų vizitams. Juodos arba pilkos spalvos.

€84.00

Vidutinio dydžio izoterminis dėklas ampulėms.

€19.00

BLS krepšys. Viduje modulinė sistema patogiai susidėti medicinos priemonės bei prietaisus.  Spalvoti nuimami dėkliukai patogiam turinio rūšiavimui.

€154.00

Praktiškas ir lengvas skubios pagalbos krepšys su dviem reguliuojamais vidiniais skirtukais ir atverčiamoje dangčio dalyje esančia kišene. Krepšyje taip pat yra trys išorinės kišenės, dvi iš jų yra šonose, viena - priekyje su elastinėmis guminėmis juostomis leidžiančiomis tvarkingai susidėti įvairias med. priemones. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€62.00

Šis krepšys sukurtas taip, kad atitiktų slaugos specialistų poreikius, kurie rūpinasi šeimos ir bendruomenės sveikata. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiško dydžio jis idealiai tinka patogiam kasdieniam naudojimui. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€72.00

Didelis ir itin talpus izoterminis dėklas ampulėms ir vaistams. 

 

€49.00

Kompaktiškas dėkliukas puikiai telpa slaugytojo chalato kišenėje. Dėkliuke galima susidėti būtiniausias priemones reikalingas slaugytojo kasdieniame darbe, pvz. trišakį kranelį, vožtuvų gaubtelius, žibintuvėlį, pincetą, rašiklį, pleistrus ir pan. Dėkliuką galimą patogiai pasistatyti ant stalo.  

 

€19.00

Kompaktiškas konteineris skirtas mažo tūrio medicininėms atliekoms, švirkštams, adatoms, skalpeliams, adatoms ir kateteriams nukenksminti. Konteineris turi slankiojantį dangtelį.

€3.50

Dėl savo dizaino ir talpos krepšyje galima sutalpinti visas reikalingas priemones ir medžiagas, būtinas pirmosios pagalbos suteikimui įvairiose situacijose ir vietose, tokiose kaip mokyklos, sporto klubai, baseinai ar viešos organizacijos. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€37.00

Elegantiškas dėklas su keliais skyreliais ir elastinėmis kilpomis, diabetiko priemonėms tvarkingai susidėti.

€14.90

Krepšio talpa ir paprastumas leidžia transportuoti visas reikiamas priemones namų slaugai, bei pacientų vizitams namuose.

Krepšyje yra trys dėklai su individualiai pritaikomais vidiniais skirtukais ir dviem vidinėmis kišenėmis iš tinklelio. Priekyje yra atskira kišenė asmeniniams daiktams susidėti.
 
 
€77.00

Pagamintas iš atsparios CORDURA 1000® medžiagos krepšys MDR 03 yra puikus sprendimas – estetiško dizaino ir funkcionalus. Krepšys MDR 03 yra praktiškos tamsios spalvos. Tai klasikinio gydytojo krepšio pavyzdys. Viduje – modulinis suskirstymas. Kiekvienas modulis skirtas kitokio tipo medicinos reikmenims – nuo rinkinių iki injekcijos priemonių, nuo infuzijos skysčių, ampulių iki intubacijos komplektų ir priemonių pacientui gaivinti, atkuriant kraujotaką ir kvėpavimą. Vidus suskirstytas taip, kad bet kuriuo momentu būtų galima lengvai pasiekti reikiamą krepšio dalį ir reikmenis. Krepšys yra lengvas ir patogus, jį galima neštis rankoje arba ant peties.

€139.00
Rašyk
Skambink