Medicininiai krepšiai

Kompaktiškas konteineris skirtas mažo tūrio medicininėms atliekoms, švirkštams, adatoms, skalpeliams, adatoms ir kateteriams nukenksminti. Konteineris turi slankiojantį dangtelį.

€3.50

Elegantiškas dėklas su keliais skyreliais ir elastinėmis kilpomis, diabetiko priemonėms tvarkingai susidėti.

€14.90

Ampulariumas yra skirtas 9 ampulėms. Matmenys 12x16x3 cm.

€15.00

Vidutinio dydžio izoterminis dėklas ampulėms.

€19.00

Kompaktiškas dėkliukas puikiai telpa slaugytojo chalato kišenėje. Dėkliuke galima susidėti būtiniausias priemones reikalingas slaugytojo kasdieniame darbe, pvz. trišakį kranelį, vožtuvų gaubtelius, žibintuvėlį, pincetą, rašiklį, pleistrus ir pan. Dėkliuką galimą patogiai pasistatyti ant stalo.  

 

€19.00

Dėl savo dizaino ir talpos krepšyje galima sutalpinti visas reikalingas priemones ir medžiagas, būtinas pirmosios pagalbos suteikimui įvairiose situacijose ir vietose, tokiose kaip mokyklos, sporto klubai, baseinai ar viešos organizacijos. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€37.00

Didelis ir itin talpus izoterminis dėklas ampulėms ir vaistams. 

 

€49.00

Ampulariumų komplektas: dideliame ampulariume (80 ampulių) yra mažas ampulariumas (9 ampulių). Matmenys 27x12x22 cm (didelio).

€53.00

Praktiškas ir lengvas skubios pagalbos krepšys su dviem reguliuojamais vidiniais skirtukais ir atverčiamoje dangčio dalyje esančia kišene. Krepšyje taip pat yra trys išorinės kišenės, dvi iš jų yra šonose, viena - priekyje su elastinėmis guminėmis juostomis leidžiančiomis tvarkingai susidėti įvairias med. priemones. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€62.00

Šis krepšys sukurtas taip, kad atitiktų slaugos specialistų poreikius, kurie rūpinasi šeimos ir bendruomenės sveikata. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiško dydžio jis idealiai tinka patogiam kasdieniam naudojimui. Krepšys yra parduodamas tuščias.

€72.00

Krepšio talpa ir paprastumas leidžia transportuoti visas reikiamas priemones namų slaugai, bei pacientų vizitams namuose.

Krepšyje yra trys dėklai su individualiai pritaikomais vidiniais skirtukais ir dviem vidinėmis kišenėmis iš tinklelio. Priekyje yra atskira kišenė asmeniniams daiktams susidėti.
 
 
€77.00

Krepšys yra pagamintas iš atsparios medžiagos CORDURA 1000®. Tamsi spalva ir funkcionalumas – pagrindiniai veiksniai, lemiantys krepšio patogumą ir gražią išvaizdą.
Krepšio MDR 06 vidus suprojektuotas ir suskirstytas moduliniu būdu, dėl to bet kuriuo momentu galima lengvai pasiekti reikiamą daiktą. Pertvaros skirtos tam, kad būtų galima sutalpinti daugelį reikmenų, kuriuos naudoja slaugos darbuotoja, ir kartu būtų palikta visiška laisvė susitvarkyti vidų savo nuožiūra. Krepšys yra lengvas ir patogus, jį galima neštis rankoje arba ant peties.

€120.00
Rašyk
Skambink