Pirmajai pagalbai

Airtraq SP videolaringoskopai yra vienkartiniai prietaisai, skirti sudėtingai intubacijai atlikti. Airtraq SP yra siūlomi įvairių dydžių visoms amžiaus grupėms, todėl jie yra labai universalūs. Unikali anatominė konstrukcija pašalina jėgos panaudojimo poreikį (kaip yra standartiniame laringoskope), o tai žymiai sumažina paciento dantų pažeidimo tikimybę ir padidina medicinos personalo patogumą. Patikimas LED šviesos šaltinis ir anti-rūko sistema užtikrina puikų matomumą visomis sąlygomis. Integruotas kanalas intubaciniam vamzdeliui žymiai supaprastina ir pagreitina visą intubacijos procedūrą. Jų konstrukcija ir labai prieinama kaina reiškia, kad Airtraq SP puikiai tinka naudoti GMP automobiliuose,  operacinėse, transportiniuose medicinos priemonių rinkiniuose ir visur kur yra reikalinga paciento intubacija. Papildomi priedai, tokie kaip "WiFi" kamera ir universalus adapteris išmaniesiems telefonams praplečia Airtraq SP videolaringoskopo funkcionalumą ir padaro jį neprilygstamu prietaisu beveik visose situacijose.

€79.00

Minkštieji neštuvai supakuoti vakuumo pakuotėje. Yra 8 šoninės rankenos ir 2 didelės priekinės rankenos nešimui. Didelio atsparumo nailoninės juostos. Kompaktiškas dydis, sulankstomi neštuvai. Keliamoji galia net iki 226 kg! Naudoja greitosios pagalbos, policijos darbuotojai, bei gaisrininkai.

 

€69.00

Minkštieji neštuvai nukentėjusiųjų gabenimui. Skirti naudoti GMP darbuotojams, policijai, bei kariškiams. Galimos tris spalvos: oranžinė, sąmanų, mėlyna.

€128.00

Saugiam dirbtinio kvėpavimo atlikimui, apsaugo gelbėtoją nuo sąlyčio su nukentėjusiojo burna, nosimi ir veidu.

 

€2.40

Kraujavimo stabdymo turniketas pasižymi unikaliomis savybėmis, pranokstančiomis kitų gamintojų turniketus: metalinė furnitūra, netraumoja, superlipni technologija, ergonimiškumas.

€23.00 €30.00
Rašyk
Skambink